Про нас

Історія інституту починається в 1943 році з проектних інститутів «Гіпроіндусбуд» і «Гіпроцивільбуд», які 1 жовтня 1949 були об'єднані в Державний республіканський інститут з вишукувань і проектування житлово-цивільного будівництва та підприємств будіндустрії Держбуду УРСР - "Гіпроцивільпромбуд".

Під такою назвою інститут був відомий аж до 1994 року, коли змінив форму власності і став акціонерним товариством "Гіпроцивільпромбуд".

Першими роботами в цивільному проектуванні (1944) стали проекти відновлення зруйнованих війною Політехнічного інституту та Державного університету ім. Т.Г. Шевченко. У промисловому проектуванні (1945) - проекти будівництва заводів з виробництва шлакоблоків і мінеральної вати в Києві, Дніпропетровську, Донецьку та Харкові.
У 50-х роках за проектами інституту побудовані перші підприємства будіндустрії: заводи шлакоблоків і мінеральної вати, полігони і заводи з виробництва збірного залізобетону - в цілому більше 300 об'єктів в багатьох містах України та Росії.
"ГІПРОцивільпромбуд" є одним з організаторів великопанельного будівництва в Україні. У 80-х рр.. ХХ ст. в інституті була розроблена і введена принципово нова, прогресивна система панельних будинків АППС - житлові будинки серії АППС К - 134 побудовані в Києві, Чернігові, Кривому Розі, Житомирі, Донецьку.
Цивільне будівництво було представлено такими великими об'єктами як більше 70 будівель для Академії Наук України та Росії, будівлю уряду і палац "Октомбріе" в Кишиневі (Молдавія), будівлі обласної райадміністрацій багатьох міст України, готельні комплекси "Братислава" і "Дружба" в Києві. Загалом, за півстоліття існування інституту його фахівцями було виконано більш ніж 10 тис. проектів будівель цивільного та громадського призначення.
Новою сторінкою в історії інституту стала реконструкція Національного Палацу "Україна" в 1996 році. Цей об'єкт був реконструйований в рекордні терміни, з використанням найновіших технологій і матеріалів.


Офіс проектного інституту
ПрАТ “Гіпроцивільпромбуд” в м. Києві
На сьогоднішній день, проектний інститут ПрАТ "Гіпроцивільпромбуд" займає одне з провідних місць на ринку проектних послуг України, продовжує успішно працювати в галузі проектування будівель цивільного і промислового призначення. Колектив інституту налічує 120 проектувальників всіх спеціальностей, що працюють на новітній комп'ютерної та розмножувальної техніці, використовуючи в роботі передові технології та світові стандарти якості ISO. Інститут співпрацює з багатьма профільними організаціями України на умовах субпідряду для максимального задоволення потреб замовника в розробці комплексної проектно-кошторисної документації.
Якщо Ви вже співпрацювали з ГІПРОцивільпромбуд, оцініть, будь ласка, наступні фактори
(1 – дуже погано 5 – дуже добре):
1. Якість проектних рішень, техніко-економічні показники спроектованого об'єкта:
1   2   3   4   5  
2. Якість взаємодії на стадії укладання договору (ввічливість, ефективність переговорів, компромісні рішення):
1   2   3   4   5  
3. Якість організації роботи у процесі проектування (кваліфікація фахівців, пошук та оптимізація проектних рішень, оперативність реагування на запити):
1   2   3   4   5  
4. Якість виконання договірних зобов'язань:
1   2   3   4   5  
5. Якість організації супроводу будівництва (авторський нагляд, реагування на пропозиції):
1   2   3   4   5